Showbiznis

Našim klientom financujeme bývanie na mieru

Súčasné bývanie je personalizované. Tí, ktorí uvažujú o novej alebo vynovenej streche nad hlavou, si stanovujú úplne iné priority, ako napríklad ich rodičia pred x rokmi.

Doba plus-mínus rovnakých bytov s plus-mínus rovnakým zariadením je dávno preč. To preto, že súčasná doba je personalizovaná.

 

Uspokojte svoje potreby

Bioterapiou proti rakovine

Starostlivo vypracovaný liečebný CoD protokol (špeciálna zmes liečivých bylín CoD, kapsuly CoD & Cielený Výživový Systém) významne prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu, ba aj k vyliečeniu pacientov s nádorovým ochorením. V nadväznosti na to bolo založené Informačné centrum pre rakovinu, ktoré má za úlohu poskytnúť relevantné informácie o vedecky dôkladne podložených možnostiach biologickej holistickej liečby rakoviny.

Jamieson Essentials™ kvarteto základných živín

Potraviny nám poskytujú širokú škálu rozličných živín. Niektoré sú nevyhnutné na produkciu energie, iné zase na správnu funkciu orgánov, rast a obnovu buniek. Optimálna výživa je jedným z najdôležitejších činiteľov ochrany zdravia a má rozhodujúci význam pre všetky oblasti výkonnosti človeka.

 

Žiaľ, v dnešnej dobe, keď sú obchody plné spracovaných a chemicky ošetrených potravín, potrebnými základnými živinami sa nedokážeme zásobiť iba prostredníctvom stravy. Podľa prieskumu skúseného tímu vedcov a odborníkov na výživu obrovským prínosom pre zachovanie nášho optimálneho zdravia sú prírodné doplnky stravy radu Jamieson EssentialsTM z produkcie kanadského výrobcu prírodných vitamínov Jamieson Laboratories Ltd.

 

Keď sa pľúca zmenia na suchý zips...

Hoci je idiopatická pľúcna fibróza (IPF) zriedkavé ochorenie, nevyhýba sa ani Slovákom. Najčastejšie sa vyskytuje u ľudí starších ako 55 rokov, v prípade výskytu v rodine postihuje aj mladších. Presná príčina ochorenia, pri ktorom sa pľúcne tkanivo zjazví, zhrubne alebo stvrdne v snahe hojiť sa po opakovanom poškodení, nie je zatiaľ známa. Ochorenie zatiaľ lekári nevedia úplne vyliečiť, no vedia spomaliť jej postup.

Život s diabetom nemusí byť životom na hrane

Aké sú hraničné situácie v živote diabetika? Ktoré hodnoty určujú, či sa jeho ochorenie dlhodobo udrží v stabilizovanom stave bez komplikácií? Život s diabetom nemusí byť životom na hrane, určite je však životom s hranicami. Aj preto sa slovenské pacientske organizácie zapájajú do projektu Žijeme život na hrane.

Ťažkosti s kĺbmi trápia čoraz mladšie ročníky

Paradoxne platí, čím menej sa pohybujeme a namáhame kĺby, tým sú zraniteľnejšie a bolestivejšie. Množstvo ľudí s týmito ťažkosťami neustále narastá a, žiaľ, problém s kĺbmi neobchádza ani mladšiu generáciu. Vekový priemer postihnutých s bolesťami chrbta, ramien, kolien a pod. sa každým rokom znižuje.

Artróza – opotrebovanie chrupavky

Kurkuma, zázvor a kadidlovník = prírodní pomocníci proti bolesti kĺbov, kostí a svalov

Kĺby, kosti ani svaly nevidieť, a kým nás nebolia, ani ich nevnímame. Keď nám však začnú znemožňovať pohyb a obmedzujú nás v práci či v každodennom živote, uvedomíme si, že o pohybový aparát sa musíme začať starať oveľa skôr, než pocítime prvé bolestivé príznaky jeho poškodenia. Použitím liekov proti bolesti totiž príčinu ťažkostí ešte nemusíme odstrániť.

 

Významnou súčasťou napr. tradičnej čínskej medicíny a ajurvédy pri problémoch pohybového aparátu je už viac ako 4 000 rokov používanie prírodných látok – výťažkov z liečivých rastlín – kurkumy, zázvoru a kadidlovníka, ktoré pomáhajú telu uľahčiť boj o vlastné zdravie.

Stretnutie ľudí s veľkým srdcom

Pri príležitosti sviatku svätého Mikuláša sa v priestoroch Detského kardiocentra (DKC) na bratislavských Kramároch opätovne stretlo veľa ľudí s veľkým srdcom a úprimným presvedčením pomôcť a spríjemniť deťom pobyt v nemocnici. Poslaním našich lekárov a nás všetkých je darovať deťom, ktoré majú choré srdiečko, bezstarostný a plnohodnotný život s nádejou na ďalší krásny deň. Tak ako po minulé roky pripravila Nadácia Detského kardiocentra pre malých pacientov popoludnie plné prekvapení a zábavy.

 

Keď krvný tlak tancuje NA VIANOČNÚ NÔTU

Vianoce, Vianoce, ticho sneží v nás. Vianoce, Vianoce, konečne sú zas. Spievajú koledníci. Je však ticho a pokoj tou skutočnou emóciou vianočných sviatkov? Predvianočný zhon, koncoročné dostihy, prehnané prípravy, ale i strach zo samoty, úzkosť či opustenosť sú príčinami vnútorného nepokoja. Skôr než telo začne tancovať krvný tlak. Lieta si hore-dole, akoby sa (ne)chumelilo. A preto je najdôležitejšie upratať si v hlave a v srdci. Na to nám vďačne poslúži advent!

Krv pod tlakom

Kapsuly s rybím tukom: Vedecky potvrdené priaznivé zdravotné účinky

Rybí tuk je zdraviu prospešný, tvrdia lekári a spolu s dietológmi už dlho varujú, že jedálny lístok bez morských rýb dvakrát týždenne nie je úplný. Škoda, že na Slovensku i v Čechách, kde je spotreba okolo 5 kg rýb na hlavu a rok, nemáme takú pestrú ponuku morských rýb, akú poznáme z prímorských krajín. Zdravé a pre mnohých z nás zatiaľ vzácne morské ryby a s nimi aj ich cenný tuk ako žiaduca súčasť stravy či len jej doplnok môžu mať značný význam v každom veku, najmä z hľadiska prevencie závažných srdcovo-cievnych ochorení ohrozujúcich život a jeho kvalitu.

Ako rybí tuk pôsobí?

Syndikovať obsah