Kveta Horváthová sa pripojila k boju za zdravé prsia

Úspešná moderátorka Kveta Horváthová sa pridala k známym slovenským osobnostiam, ktoré podporujú projekt AVON proti rakovine prsníka. Moderátorka spolu s ďalšími tvárami projektu sa zúčastní aj 5. ročníka AVON Pochodu proti rakovine prsníka, ktorý sa uskutoční 15. júna 2013 v Bratislave.

„Je veľmi dôležité podporovať ženy, ktoré prežívajú také trápenie ako je boj s rakovinou prsníka. Páči sa mi, že AVON odkryl túto chúlostivú tému ako prvá spoločnosť na Slovensku. Preto sa aj ja s veľkou radosťou pripojím k AVONu, aby som mohla touto cestou verejne preukázať ženám, trpiacim týmto zákerným ochorením, svoju spolupatričnosť a podporu v ich boji.“ vysvetlila svoju motiváciu stať sa tvárou projektu Kveta. Kveta Horváthová je obľúbenou stálicou slovenského moderátorského výslnia, rešpektovanou redaktorkou a novinárkou. Okrem početných pracovných úspechov je aj matkou dcérky Paulíny, čím zavŕšila svoje šťastie aj v súkromnej oblasti. „Tešíme sa, že Kveta prijala našu ponuku na spoluprácu. Ona je matkou a zároveň úspešnou moderátorkou a tak veríme, že jej charizma a osobnosť prispeje k šíreniu hlavného posolstva nášho projektu, ktorým je apelovať na ženy, aby nezabúdali na prevenciu a starali sa o svoje zdravie,“ uviedla Alena Pytlíčková, riaditeľka pre PR a reklamu ČR a SR, AVON Cosmetics.

AVON Pochod proti rakovine prsníka – 15. jún 2013, Bratislava

Vyjadriť podporu v boji proti rakovine prsníka všetkým, ktorí sa s ňou v nejakej forme stretli, si kladie za cieľ 5. ročník slovenského AVON Pochodu proti rakovine prsníka. AVON Pochod sa uskutoční 15. júna 2013 v Bratislave a svoju účasť okrem Kvety Horváthovej prisľúbili aj ďalšie známe osobnosti slovenského spoločenského života, ktoré podporujú projekt AVON proti rakovine prsníka: Zlatica Puškárová, Ada Straková, Nora Beňačková, Alena Heribanová, Beáta Dubasová, Henrieta Mičkovicová, Hana Rapantová, Karin Habšudová, Jana Kirschner, Petra Polnišová, Martin Pyco Rausch, Maroš Kramár a Braňo Bruno Ciberej.

 

Vstupenka na AVON Pochod

Dámske a pánske Tričko proti rakovine prsníka 2013 je vstupenkou na AVON Pochod 2013 a zároveň jeho kúpou každý pochodujúci prispieva na boj proti rakovine prsníka. Tričko si môžete zakúpiť prostredníctvom svojej AVON Lady/AVON Gentlemana, objednať na internetovej stránke www.zdraveprsia.sk alebo zakúpiť v deň akcie priamo na mieste podujatia od 13.00 hod. „Tričko proti rakovine prsníka 2013“ je v ponuke v dámskej aj pánskej verzii a jeho cena je 14,99 €. Dámske Tričko proti rakovine prsníka 2013 aj pre tento ročník AVON Pochodu exkluzívne navrhla známa česká módna návrhárka Taťána Kovaříková. Všetky získané finančné prostriedky z akcie budú venované na aktivity zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe. Viac informácií o AVON Pochode proti rakovine prsníka sa dozviete aj na www.zdraveprsia.sk, internetovej stránke spoločnosti AVON venovanej problematike rakoviny prsníka.

 

Program AVON Pochodu

Program AVON Pochodu s registráciou účastníkov začína o 13.00 hod. na námestí pri Eurovea v Bratislave a potrvá do 15.00 hod., kedy sa AVON Pochod slávnostne odštartuje. Nová trasa pochodu povedie historickým centrom Bratislavy a končí sa opäť na námestí pri Eurovea. Na zúčastnených čaká bohatý sprievodný program na štarte aj v cieli AVON Pochodu napr. vystúpenie Celeste Buckingham, Peter Lipa Band, IMT Smile, Starmania, The Cellmates a ďalších a tiež stretnutie so známymi osobnosťami, ktoré sú tvárami projektu AVON proti rakovine prsníka.

 

Trasa AVON Pochodu: Námestie pri Eurovea – Fajnorovo nábrežie – Hviezdoslavovo námestie – Hlavné námestie – Námestie SNP – Michalská – Rybné námestie – Námestie pri Eurovea.

 

 

Ďakujeme za podporu a tešíme sa na Vašu účasť na jubilejnom 5. ročníku AVON Pochodu proti rakovine prsníka!Patrí do vydania: 
Máj - 2013