Marec 2022

Väčšina z nás vníma imunitu najmä v súvislosti s odolnosťou organizmu voči chrípke či prechladnutiu. Vedci však dnes čoraz intenzívnejšie skúmajú funkciu imunity a možnosti jej budovania aj v spojitosti s inými závažnými ochoreniami uvedenými nižšie. Kvercetín ponúka množstvo potenciálnych terapeutických použití pri prevencii a liečbe týchto stavov.

Ak diéta či detox nezaberajú, nezúfajte. Demotivácia je častým javom pri neúspechu, radšej sa však zamerajte na to, ako je na tom vaše telo znútra a teda i pečeň. Tá je totiž najdôležitejším očistným orgánom nášho tela.

Zvýšená teplota nám signalizuje, že niečo nie je v poriadku a s najväčšou pravdepodobnosťou sa na nás „prilepila“ nejaká infekcia– či už bakteriálneho alebo vírusového pôvodu.

Kam sa v Českej republike vybrať, ak chcete stráviť so svojou drahou polovičkou romantický deň? Radi vám dáme tipy, ktoré môžete využiť kedykoľvek na jar alebo v lete. Je jedno, či je to napríklad výročie vášho prvého rande alebo pri inej vzácnej príležitosti! Láska nemá hranice...