Marec 2018

Pre jeho podporné terapeutické a preventívne účinky sa mu v medicínskych a vedeckých kruhoch pripisuje čoraz väčší význam. Podľa vedcov je nenahraditeľný pre bioenergetickú podporu životne dôležitých funkcií. Považujú ho za elixír života, ktorý zvyšuje imunitu, predlžuje život, dokáže opäť „nabiť“ životné batérie človeka.

V Lige proti rakovine už 28 rokov prostredníctvom našich projektov pomáhame onkologickým pacientom a ich rodinám. To by sme ale nedokázali bez vašej pravidelnej podpory, a to aj vďaka venovaniu 2 % z daní.

Veľká noc nám už klope na dvere a my vám prinášame alternatívu na strávenie sviatkov jari. Zabudnite na veľké upratovanie, nosenie tašiek s nákupmi, vyváranie, pečenie a čakanie šibačkových hostí pred televízorom. Vyberte si z ponuky hotelovej siete SOREA a zažite jarný pobyt v čarokrásnej prírode s wellnessom, očistnú kúru, fytoterapiu, relaxačnú masáž, zábal alebo jarnú lyžovačku doplnenú hotelovým animačným programom.

Kto z nás netúži zostať fit, zdravý a výkonný až do neskorej staroby? Moderná medicína dospela k poznaniu, že ochorenia srdcovo-cievneho systému, problémy s krvným tlakom, opotrebovanie svalov a kĺbov a v dôsledku toho znížená pohyblivosť, rovnako ako v istých prípadoch náhle zlyhanie pamäti nie sú nevyhnutným sprievodným znakom starnutia. Podľa lekárov nie je ťažké byť aj v starobe aktívny a šťastný.

Starostlivo vypracovaný liečebný CoD protokol (špeciálna zmes liečivých bylín CoD, kapsuly CoD & Cielený Výživový Systém) významne prispieva k zlepšeniu zdravotného stavu, ba aj k vyliečeniu pacientov s nádorovým ochorením. V nadväznosti na to bolo založené Informačné centrum pre rakovinu, ktoré má za úlohu poskytnúť relevantné informácie o vedecky dôkladne podložených možnostiach biologickej holistickej liečby rakoviny.

Viac ako 1,5 milióna receptov predpísali na Slovensku od začiatku roka lekári pripojení do elektronického zdravotníctva cez elektronické služby a vyše 6,2 milióna predpisov si pacienti vyzdvihli a pripojené lekárne ich cez elektronické služby zapísali. Takmer 134 000 predpisov mohlo byť vydaných úplne bez papiera1.

Bolesti na hrudníku sú v prvom rade pre pacienta bolesťami, ktoré spôsobuje choré srdce, a tak ich pripisuje práve tomuto orgánu. Bolesti na hrudníku však môžu mať aj nekardiálne príčiny a je ich dokonca oveľa viac. Keď vynecháme pneumotorax, zápal pľúc, pľúcnu embóliu, ochorenia svalov a kostí či kĺbových spojení na prednej časti hrudného koša, stretneme sa aj s psychiatrickými príčinami ako úzkostný stav alebo depresívny syndróm.

Pohrávate sa s myšlienkou, že si doma niečo vynovíte? Páčila by sa vám nová kuchynská linka so vstavanými inteligentnými spotrebičmi? Chcete si konečne prerobiť kúpeľňu presne podľa svojho gusta? Prípadne uvažuje o novej podlahe či výmene okien?