Tipsport Pulitzer Cup 2019

Čo takto zahrať si na jednom dvorci s spolu s niektorým z najlepších slovenských tenistov? A prečo nie napríklad rovno štvorhru proti členovi zlatej hokejovej generácie Richardovi Zedníkovi? Možno by ste si chceli radšej vychutnať pár dúškov víťazného šampanského z Pohára Vladimíra Dzurilu spolu s Tomášom Surovým a jeho partiou šampiónov z Banskej Bystrice. Alebo sa nechať odfotiť a prehodiť pár slov pri slávnostnom žrebovaní s najlepším športovcom Slovenska Matejom Tóthom. To všetko môžete zažiť na prvom ročníku novinárskeho tenisového turnaja Tipsport Pulitzer Cup, ktorý ponúka aj zábavu v podobe exhibičných súbojov osobností a množstvo sprievodných akcií, ako napríklad súťaž o najrýchlejšie či najpresnejšie podanie, alebo večernú šou v známom banskobystrickom tanečnom klube.

Prečo Pulitzer Cup? Pre názov turnaja sme sa inšpirovali Pulitzerovou cenou, ktorá je vo svete považovaná za najprestížnejšie žurnalistické ocenenie. Jej zakladateľom bol redaktor a vydavateľ maďarského pôvodu Joseph Pulitzer, ktorý patril vo svojej ére k najvplyvnejším veličinám. O cenu nesúcu jeho meno sa v Spojených štátoch usilujú tí najlepší novinári už od roku 1917.Súťažiaci na našom turnaji v Banskej Bystrici môžu svojimi víťazstvami v jednotlivých kategóriách prispieť k získaniu celkovej trofeje Pulitzer Cup pre svoje domovské vydavateľstvo či televíziu.

 

Prečo Banská Bystrica? Okrem pôvabného koloritu hôr, obopínajúceho historickú metropolu zo všetkých svetových strán je Banská Bystrica výnimočná najmä svojou polohu v centre Slovenska. Výbornú dostupnosť ocenia nielen muži od pera z Košíc a Prešova, ale aj kolegovia z neďalekého Poľska, či Maďarska.

 

A napokon prečo TC Baseline? Kongresový hotel Dixon s priľahlým tenisovým areálom TC Baselineje situovaný v tichej lokalite u prírodného kúpaliska poskytuje ideálny priestor pre spojenie športových aktivít so zábavou a oddychom na jednom mieste.

 

Ešte stále váhate? Turnaj sa uskutoční od piatka 31. 5. do nedele 2. 6. 2019. Viac informácií o turnaji nájdete na www.tomorrowagency.sk

 

Patrí do vydania: 
Máj 2019