Našim klientom financujeme bývanie na mieru

Súčasné bývanie je personalizované. Tí, ktorí uvažujú o novej alebo vynovenej streche nad hlavou, si stanovujú úplne iné priority, ako napríklad ich rodičia pred x rokmi.

Doba plus-mínus rovnakých bytov s plus-mínus rovnakým zariadením je dávno preč. To preto, že súčasná doba je personalizovaná.

 

Uspokojte svoje potreby

Ľudia dnes uvažujú nad takým bývaním, ktoré čo najviac vystihuje ich potreby a, samozrejme, aj možnosti. Niekto kladie dôraz na spoločenskú miestnosť, ďalší na miestnosť stolovaciu. Tretí chce mať modernú kuchyňu a štvrtý žiada prepojiť všetky spomenuté priestory do jedného. Častý záujem je o dvojicu kúpeľní s toaletami. Jednu pre rodičov, druhú pre deti. Dôležitý je šatník a množstvo ďalších dômyselne vyriešených odkladacích priestorov. Svoje miesto si hľadá aj pracovný priestor a veľmi oceňovaná býva oddychová zóna v podobe balkóna či terasy, alebo aj oboch naraz. 

 

Aby vám financovanie vyhovovalo

Takmer každý sa dnes usiluje, aby výber a zariadenie bývania čo najlepšie vystihovalo jeho osobnosť. Inšpirácií je nepreberné množstvo. Podobné je to s možnosťami financovania bývania, ktoré by mali vystihovať nielen potreby, ale aj možnosti klienta. Zoberme si napríklad ponuku Prvej stavebnej sporiteľne. Tiež je personalizovaná. Odborníci na financovanie bývania z PSS, a. s., dokážu nastaviť úverové podmienky tak, aby vám maximálne vyhovovali. Je len na vás, či sa na investíciu do svojho bývania (prostredníctvom výhodného a bezpečného sporenia) najprv dôkladne pripravíte, alebo si vyberiete niektorý z pestrej ponuky úverov.  

 

Bez zakladania nehnuteľnosti

Potrebujete prostriedky na svoje bývanie, ale nechcete alebo nemôžete založiť úver nehnuteľnosťou? Výborným riešením je úver na financovanie bývania od PSS, a. s., ktorý pre sporiaceho klienta až do výšky 50 000 € nie je potrebné založiť bytom či rodinným domom. To je suma, za ktorú sa dá kúpiť menší byt, prerobiť rodinný dom a dá sa ňou tiež dofinancovať hypotekárny úver, ktorý vám dnes banka pravdepodobne už neposkytne v plnej výške kupovanej nehnuteľnosti. Jeho výhodou je, že nemusíte platiť za vypracovanie znaleckého posudku, dodatočne poisťovať nehnuteľnosť ani ju zakladať do katastra nehnuteľností. Ušetríte svoj čas aj peniaze.

 

Výhodné úvery s odmenou

Môže sa stať, že budete potrebovať viac prostriedkov ako spomenutých 50 000 €. V tom prípade vám odporúčame úver na bývanie zabezpečený rodinným domom, bytom, stavebným pozemkom alebo hoci aj kupovanou nehnuteľnosťou. Získate ho s ešte výhodnejšou úrokovou sadzbou ako ten predchádzajúci. Novinkou je, že ak sa pre takýto úver rozhodnete do konca tohto roka, získate štedrú odmenu. Vyplatíme vám ju po roku zodpovedného splácania a splnení stanovených podmienok. Dosiahnuť môže niekoľko stoviek, ba až tisícok eur v závislosti od výšky úveru. Platí, že čím vyšší úver si vezmete, tým viac peňazí získate. Použiť ich môžete na ľubovoľný účel, napríklad na zariadenie svojej novej alebo vynovenej domácnosti.

 

Nezabudnite na poistenie Obchodní zástupcovia PSS, a. s., vám na požiadanie sprostredkujú aj

-poistenie úveru

-poistenie domu či bytu

-poistenie domácnosti

-kapitálové životné poistenie

-pohrebné poistenie

 

TIP PRE VÁS

Viac informácií nájdete na www.pss.sk. Alebo zatelefonujte na číslo 02/58 55 58 55 a dohodnite si stretnutie s obchodným zástupcom, ktorý za vami príde kedykoľvek a kamkoľvek.

 

Patrí do vydania: 
November 2017