Pomôžeme vám s vybavením domácnosti

Kúpa nového bytu, výstavba rodinného domu, alebo prerábka už existujúceho bývania patrí k zásadným krokom v živote človeka. Dôležité však je dotiahnuť veci pekne do konca. Tou pomyselnou čerešničkou na torte, ktorá dá tvár vášmu bývaniu, je to, ako si ho zariadite.

 

 

 

Je len na vás, či sa zameriate na vybudovanie si rodinného hniezda napríklad v rustikálnom štýle, alebo dáte prednosť strohému biznis dizajnu, prípadne si vyberiete niektorú z množstva ďalších núkajúcich sa možností. Samozrejme, potrebné je do domácnosti nakúpiť tiež bielu a čiernu elektroniku a ďalšie veci potrebné pre život. Preto rovnako, ako ste museli vyriešiť otázku financovania zabezpečenia si strechy nad hlavou, potrebné je zvážiť, kto vám poskytne prostriedky za čo najvýhodnejších podmienok na zariadenie vašej domácnosti.

 

 

Šťastná sedmička

 

S jednou z najlepších ponúk aktuálne prichádza líder na slovenskom trhu stavebného sporenia – Prvá stavebná sporiteľňa. Výhodné úvery na vybavenie domácnosti až do výšky 7 000 € a so splatnosťou

až 7 rokov poskytuje už dlhšie. S príchodom tohtoročného leta ich môže získať prakticky ktokoľvek. Teda nielen klienti PSS, a. s., ale tiež ľudia, ktorí dosiaľ vôbec neprišli do kontaktu so stavebným sporením.

 

 

Úver pre každého

 

Nárok na takýto úver, ktorý netreba zakladať nehnuteľnosťou, majú naši sporiaci klienti, ale aj ľudia, ktorí zodpovedne splácajú, prípadne už splatili úver v PSS, a. s., či v akejkoľvek inej banke. Dokonca, poskytneme ho aj tomu, kto doteraz vôbec nesporil alebo nesplácal úver.

 

 

Bez bločkov a faktúr

 

Významnou prednosťou úveru na vybavenie domácnosti od PSS, a. s., je nízka úroková sadzba. Patrí k najnižším na trhu. Pokojne si ju porovnajte s konkurenčnými ponukami. Mimochodom, nezmení sa počas celej doby splácania. Výhodou tohto úveru je tiež, že nemusíte dokladovať účel, na ktorý ho použijete. Teda, že sa nebudete musieť obťažovať do banky s bločkami, faktúrami alebo inými dokladmi svedčiacimi o tom, že ste úver naozaj využili na vybavenie svojej domácnosti.

 

 

Postaráme sa o vás

 

Aj vy cítite, že výhodný úver na vybavenie domácnosti od PSS, a. s., je pre vás veľkou výzvou? Poraďte sa v kruhu svojich najbližších a potom oslovte niektorého z tisícky obchodných zástupcov Prvej stavebnej sporiteľne, ktorí sú vám k dispozícii. Ich zoznam nájdete na www.pss.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 58 55 58 55. Stretnú sa s vami kedykoľvek a kdekoľvek si poviete. Ak si to budete želať, prídu za vami hoci aj k vám domov a pomôžu vám nielen s financovaním vášho bývania. Na požiadanie vám sprostredkujú aj kvalitné poistenie domu, bytu, domácnosti a tiež životné i pohrebné poistenie. A to je už naozaj komplexná starostlivosť, ktorá sa oplatí.

 

 

Vyhrajte 300 €!

 

Ak sa rozhodnete pre náš úver na vybavenie domácnosti a banka schváli vašu žiadosť do konca augusta 2015, za odmenu vás zaradíme do žrebovania o dvadsať 300-eurových výhier. Šťastlivcom pripíšeme prostriedky na účet stavebného sporenia.

 

 

TIP PRE VÁS

 

S príchodom leta sme znížili štandardné úrokové sadzby úverov na bývanie. U tých najvýhodnejších až o pol percenta. Informujte sa u najbližšieho obchodného zástupcu PSS, a. s., na čo teraz máte pri financovaní svojho bývania nárok.

 

 

 

Patrí do vydania: 
Júl - August / 2015