Kúpte alebo predplaťte si časopisy Beauty&Woman a LIEK!

Iba najnovšom čísle lifestylového časopisu Beauty&Woman za cenu iba 1,40 €

si prečítate životný príbeh jednej z najžiadanajších modeliek sveta , vynikajúcej francúzskej herečky Leatitie Casta, doplnený exkluzívnymi fotografiami. V čísle je ďalej najnovšia Houte Couture Fashion Show CHANEL. Aká náročná cesta je na výslnie, ktorá začínala drogami, vám prezradí módna ikona z Ruska Elena Perminova, dnes matka troch detí miliardára Alexandra Lebedeva. Ďalším príbehom s názvom Zrodila sa hviezda je cesta za úspechom 34. ročného mladíka Zaca Posena, v súčasnosti už svetového módneho dizajnéra, ktorý sa narodil v New Yorku. A k tomu najmenej ďalších 20 strán o módnych trendoch svetových značiek, ktoré ponúkajú módne outfity pre vás.

 

 

Tomáš Bezdeda tvrdí, že na žene je krásne všetko. A nielen to vám prezradí v exkluzívnom rozhovore, doplnenom fotografiami z vlastného archívu. Ako riešiť situáciu pri dlhoročnom vzťahu bez svadby, aby ste sa neocitli v prechodenom vzťahu? Odpovedá článok našej spolupracovníčky zo Španielska. Vydajte sa s nami na Azúrové pobrežie Francúzska s nádychom luxusu oligarchov. Prečítajte si recenzie filmov Ona so Scarlett Johansson a Sex Tape s Cameron Diaz, bez prikrášlenia, tak ako ich vidí náš spolupracovník Bolzicco. Niacín je najlepšou zbraňou proti „ zlému“ cholesterolu, o tom viac v čísle. Testy najnovších automobilov svetových značiek, ktoré sa predávajú u nás, vám odporučia autíčko, ktoré si určite zamilujete.

 

 

Ak si kúpite Beauty&Woman, v rámci súťaží môžete vyhrať kozmetické balíčky alebo získať predplatné časopisu na 1 rok lacnejšie o 4 €. Časopis dostanete kúpiť v stánkoch Mediaprint-Kapa, v predajniach MediaPressu, predajniach tabaku, nákupných centrách s potravinami, na čerpacích staniciach.

 

Časopis LIEK pre vaše zdravie za cenu iba 1 €

vám ponúka odborné rady špičkových slovenských lekárov na všetky vaše zdravotné problémy. Najnovšie číslo prináša tému o starnutí so všetkými jeho krásami ale i dôsledkami. Poradí vám, ako predchádzať chorobám a zamerať sa na zdravý životný štýl v starobe.

 

 

Každá choroba má svoje symptómy. O tom, ako počúvať Signály svojho tela a predchádzať vážnym onemocneniam vám od začiatku roku 2015 ponúka nový seriál článkov na túto tému. Zameranie najbližších čísiel je práve na kardiovaskulárne ochorenia, ktoré sú najčastejšou príčinou úmrtia ľudí. Zameriame sa postupne aj na rakovinu, civilizačné ochorenia a pod. Čo stránka časopisu LIEK, to zdravotný problém, ale aj jeho riešenie. Čítajte a upevňujte si vaše zdravie.

 

 

Ak si kúpite LIEK, v rámci súťaží môžete vyhrať balíčky s výživovými doplnkami alebo získať predplatné časopisu na 1 rok lacnejšie o 4 €. Časopis dostanete kúpiť v stánkoch Mediaprint-Kapa, v predajniach MediaPressu, predajniach tabaku, nákupných centrách s potravinami, na čerpacích staniciach a vybraných lekárňach.

 

Patrí do vydania: 
Marec - 2015